O nas

O nas

„We współczesnych realiach dostrzegamy znaczenie tworzenia wnętrz, które oferują spektakularne wrażenia wizualne, ale przede wszystkim tworzą klimat, styl i funkcjonalność. Chcemy oferować najlepsze z możliwych i dostępnych ku temu narzędzi oraz produktów. Z EasyDecor jest to do zrobienia!„

Firma Integart Sp. z o.o. została założona w 1994. Od początku istnienia wykazywała się dynamicznym rozwojem i wysokim poziomem świadczonych usług. Dziś jest liderem rynku w branży technologii cyfrowych do druku i post-finishingu oraz największym dostawcą podłoży rolowych i sztywnych do druku (Segment viscom), ale nie tylko… Dziś Integart Sp. z o.o. jest częścią Grupy Integart, którą tworzy kilka spółek, w tym, Smart LFP, Legacy Landmarks.

Grono Partnerów Integart zaszczycają globalne marki, takie jak: Hewlett-Packard, Summa, 3M, Avery Dennison, Neschen, Berger Textile, KATZ, Multipanel UK, 3A Composites i wiele innych.

Od wielu lat, Integart, jest propagatorem proekologicznego podejścia do prowadzonego biznesu i wspiera firmy działające w oparciu o ekologiczne podejście do druku. W swojej ofercie posiadamy największą gamę ekologicznych podłoży dedykowanych do dekoracji wnętrz. Stale poszerzamy asortyment o nowe innowacyjne rozwiązania. Marki własne firmy stanowią rozpoznawalne brand’y: Apex Premium, Mitylon, wśród których znajdują się rozpoznawalne produkty do aplikacji ściennych.

Marka EasyDecor to rekomendowane, innowacyjne rozwiązania Decor&Design światowych producentów, dzięki którym możliwe jest szybkie i efektywne kreowanie nowych przestrzeni oraz rewitalizacja już istniejących. Prezentowane na EasyDecor.pl produkty „premium” zapewniają projektantom i architektom nieograniczone wprost możliwości tworzenia każdego rodzaju przestrzeni w sposób oszczędny i zrównoważony. Zapraszamy do naszego świata z EasyDecor. Rozwiązania architektoniczne oraz dekoracyjne mogą być EASY i dawać oszałamiające efekty.

Nasz zespół ekspertów marki EasyDecor jest do Państwa dyspozycji

Aneta Mikuśkiewicz

Dyrektor Sprzedaży
e-mail: mikuskiewicz@integart.com.pl
tel. +48 607 747 746

Dariusz Rosłoń

Product Manager
e-mail: roslon@integart.com.pl
tel. +48 609 103 809

Beata Wrona

Kierownik Marketingu
e-mail: wrona@integart.com.pl
tel. +48 607 554 107

arch. Dominika Wilczyńska

Business Development Manager
e-mail: dominika.wilczynska@integart.com.pl
tel. +48 609 002 543

Norbert Grzyb

Business Development Manager
e-mail: norbert.grzyb@integart.com.pl
tel. +48 607 109 302

Monika Bandura

Specjalista ds. sprzedaży/ Back office
e-mail: bandura@integart.com.pl
tel. +48 601 521 035