O nas

O nas


Integart - biuro centrali + magazyn centralny nr 1, magazyn nr 2, magazyn nr 3

Firma Integart Sp. z o.o. została założona w 1994 na bazie wieloletniego doświadczenia zdobytego przez właściciela firmy na rynkach Europy Zachodniej oraz przedsiębiorstwa prowadzonego w Ameryce Północnej od 1988 do 1994r.

Integart jest wiodącym dystrybutorem ekologicznej technologii druku cyfrowego HP Latex, w tym drukarek HP Latex III-generacji, HP Latex R-series do druku na mediach sztywnych z użyciem białego atramentu, a także od 2019r. drukarek sublimacyjnych HP Stitch S-series, do bezpośredniego i pośredniego druku na tekstyliach. Portfolio maszyn uzupełniają drukarki 3D w oparciu o technologię HP Jet Multi Fusion, a także maszyny i urządzenia do post-finishingu, tzw. maszyny komplementarne, w tym: systemy cięcia cyfrowego oraz laserowego znanej i cenionej firmy Summa: plotery stołowe F-series dedykowane do precyzyjnego cięcia materiałów tzw. trudnych oraz plotery laserowe L-series. W grupie maszyn komplementarnych znajdują się aplikatory Bubble-Free, laminatory Neschen oraz Mefu, a także trymery (ręczne KeenCut, połautomatyczne i automatyczne marki Flexa).

Wizytówką firmy jest rozbudowane portfolio mediów do druku wielkoformatowego; zarówno rolowych, jak i sztywnych, których Integart jest czołowym dystrybutorem nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. W ofercie znajdują się folie graficzne samoprzylepne, folie magnetyczne, produkty odblaskowe, folie ploterowe, tworzywa do grafiki 3D oraz szeroka gama akcesoriów renomowanych i znanych marek takich jak: Arlon, 3M, Avery Dennison, Neschen, Mactac, Carnaval Cal, Steiko, LG Husys, Poli-Tape, Magnaflex, Reflekton, Folex, Aslan, TheMagicTouch, Promattex, Katz, Multipanel UK, 3A Composites, Stadur, Simona i inne. Integart od wielu lat jest także propagatorem proekologicznego podejścia do prowadzonego biznesu oraz autorem projektu www.ekologicznadrukarnia.pl; wspierającego firmy działające w oparciu o ekologiczne podejście do druku.

Bogatą ofertę mediów Integart stanowi grupa produktów dekoracyjnych z grupy Easydecor.pl, sprawdzonych i rekomendowanych rozwiązań Decor&Design, dzięki którym możliwe jest szybkie i efektywne kreowanie nowych lub rewitalizacja już istniejących przestrzeni a także nadanie drugie życie elementom wyposażenia tworząc niepowtarzalny styl przy zachowaniu ich funkcjonalności.

Starannie wyselekcjonowane i zaprezentowane na Easydecor.pl produkty premium zapewnią indywidualnym klientom, a także projektantom i architektom nieograniczone wprost możliwości tworzenia każdego rodzaju przestrzeni w sposób oszczędny i zrównoważony.

Zachęcając Państwa do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą, gwarantujemy, że my zgodnie z mottem, którym kierujemy się od lat: „Sprawdzony Partner zadba o Twoje sprawy”, ułatwimy życie i prowadzenie biznesu poprzez łatwy i szybki dostęp do niezbędnych materiałów i urządzeń, a zbudowane relacje cechować będą najwyższe standardy etyczne i prawne.

logo