Obiekty korporacyjne

Obiekty korporacyjne

Przestrzenie firm, a więc biura, sale szkoleniowe, konferencyjne to nie tylko wizytówka firmy, ale także atrakcyjne wizerunkowo i wygodne do pracy biurowce, które współtworzą nowoczesne przestrzenie danego miasta. Odpowiednio zaprojektowane, estetyczne i wygodne miejsca pracy mają wpływ na samopoczucie pracowników i wizerunek pracodawcy. Każdego roku pojawia się sporo badań na temat tego, jak aranżacja biura wpływa na zatrudnionych i wydajność ich pracy. Projektanci co roku stają przed coraz większymi wyzwaniami. Zmienia się sposób wykonywania obowiązków zawodowych, interakcji pomiędzy pracownikami i coraz popularniejsza jest praca zdalna. Biuro, które ma otwarte i jednolite przestrzenie, powoli odchodzi do lamusa. Obecnie firmy chcąc ściągnąć do siebie wysokiej klasy specjalistów, muszą o nich rywalizować. Jednym z elementów tej rywalizacji jest wystrój biura i komfort miejsca pracy.

Bardzo ważna jest również ekologia. Coraz szersza grupa kandydatów zwraca uwagę na to, czy korporacja, dla której mają pracować, jest proekologiczna. Drewno jest naturalnym materiałem, który idealnie pasuje do wnętrz biurowych. Trendy związane z ekologią nie są niczym nowym – dziś wykonanie aranżacji biura z materiałów ekologicznych nie jest stanowi problemu. Zrównoważony projekt takiego pomieszczenia ma teraz do dyspozycji całe spektrum rozwiązań, które pozwalają skupić się na inwestycji w wydajność miejsca pracy.

Aranżacja biura daje wiele możliwości. Projektując je odpowiednio, mamy wpływ na to, jak będzie ono żyło i funkcjonowało. Planując jego styl, powinniśmy kierować się funkcjonalnością oraz wygodą pracowników. Aranżacja biura to również design mebli oraz dodatki i aplikacje na ścianach.

Zastosowania rozwiązań Decor&Design w obiektach korporacyjnych