Marine

Marine

Rynek marine jest jednym z bardziej wymagających pod względem ekstremalnych warunków, na jakie narażone są materiały produkcyjne, wykończeniowe oraz designerskie łodzi, jachtów, małych statków czy skuterów wodnych. Nagłe zmiany temperatury, silne wiatry, woda, sól, a także promienie UV – z tymi warunkami muszą przez cały czas użytkowania mierzyć się zastosowane materiały.

Poza światem motoryzacji również ta branża stara się dostarczać innowacyjne rozwiązana i niesamowite wrażenia swoim Klientom. Zaprojektowanie wnętrza jachtu to prawdziwe wyzwanie, nawet gdy do czynienia mamy z luksusowym i przestronnym obiektem. Współczesny segment marine uosabia nowoczesną definicję piękna, a innowacja spotyka się z kultowym designem.

Dominującym kolorem jest biel, drewniane detale zazwyczaj dopełniają wnętrze. Otoczenie zewnętrzne – błękit wody, nieba, promienie słońca – zestawieniu bieli i drewna nadają specyficzny ton i charakter. Wnętrze jachtu swoim wyposażeniem często przypomina przestronne mieszkanie. Projektanci dla branży marine dostosowują koncepty do indywidualnych warunków architektonicznych i przestrzennych, tworząc eleganckie i niesztampowe wnętrza. Realizacja wnętrza jachtu jest niczym designerska nirwana. Klienci – zarówno właściciele jachtów, pośrednicy, jak i same stocznie – wymagają niezwykłej dbałości o szczegóły i jakość. Każdy element, który trafia na jacht, musi być nie tylko drobiazgowo dostosowany do przestrzeni, ale również zaprojektowany pod kątem bezpieczeństwa i wydajności.

Zastosowania rozwiązań Decor&Design w segmencie marine

Obejrzyj video

Remont wnętrza jachtu