Dystrybucja

Dystrybucja

Produkty dekoracyjne EASYDECOR.pl są dystrybuowane dla klientów biznesowych w obszarze Viscom oraz dla firm z innych branż, w tym architektów, projektantów zainteresowanych zakupem na mb. Zamówienia i zapytania o dostępność produktów można przesyłać do naszych punktów handlowych na terenie całego kraju.

mapka easydecor-01-01

Oddziały Integart

Wskazówki jak dojechać
ul. Kwiatowa 15
16-001 Ignatki
tel. +48 885 858 960
bialystok@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Gen. Maczka 9
43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 33 817 19 16
bielsko@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Przemysłowa 8
85-758 Bydgoszcz
tel. +48 52 327 45 00
tel. +48 52 327 45 01
bydgoszcz@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Abrahama 7
80-307 Gdańsk
tel. +48 58 554 15 24
gdansk@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Siemianowicka 7D
40-301 Katowice
tel. +48 32 202 84 20
tel. +48 32 209 59 19
tel. +48 32 249 89 09
katowice@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Szymona Szymonowica 83
30-396 Kraków
tel. +48 12 653 43 92
krakow@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Tokarska 3
20-210 Lublin
tel. +48 605 647 555
lublin@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Solec 24/26
94-247 Łódź
tel. +48 42 633 95 55
lodz@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Dworska 2
45-750 Opole
tel. +48 77 474 86 24
opole@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Pogodna 8
60-275 Poznań
tel. +48 61 867 61 50
poznan@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Przemysłowa 3
35-105 Rzeszów
tel. +48 607 767 277
rzeszow@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Wschodnia 41a
87-100 Toruń
tel. +48 56 655 37 57
torun@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Uczniowska 1-2
58-306 Wałbrzych
tel. +48 74 665 96 06
walbrzych@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce
tel. +48 22 846 33 06
tel. +48 22 697 08 58
tel. +48 607 767 077
jawczyce@integart.com.pl

Wskazówki jak dojechać
ul. Brynicka 3
54-214 Wrocław
tel. +48 71 350 38 58
wroclaw@integart.com.pl