Tekstury

EasyDecor Textures – biblioteka tekstur do programów projektowych.

Zachęcamy do korzystania z naszej biblioteki tekstur. Wysokiej rozdzielczości tekstury to niezbędnik w pracy każdego projektanta, który umożliwia opracowanie wizualizacji wnętrza i komunikację z inwestorem oraz ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji związanej z zastosowaniem konkretnych materiałów.

Do pobrania udostępniamy 16 paczek tekstur, które zostały podzielone na następujące kategorie:

  • 3M™ DI-NOC™ Laminaty architektoniczne w dostępnych kolekcjach,
  • Aslan Folie dichroiczne, lustrzane i dekoracyjne,
  • Avery Dennison: materiały ścienne Organoid Natural Surfaces oraz przezierne tkaniny samoprzylepne SQUID,
  • Neschen EasyStyle Folie meblowe.

3M™ DI-NOC™ Abrasion Resistant

Seria Abrasion Resistant to samoprzylepne wykończenia o podwyższonej odporności użytkowej, dzięki czemu nadają się do modernizacji stref narażonych na duże zużycie. Mogą być stosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz do renowacji drzwi, lad i blatów stołowych. Dostępne w szerokiej gamie realistycznych kolorów, wzorów i tekstur do złudzenia przypominających naturalne materiały.

Technologia kleju 3M™ Comply™ tworzy silne wiązania, przyspiesza i upraszcza instalację na wielu powierzchniach.

3M™ DI-NOC™ High Gloss

Seria samoprzylepnych laminatów architektonicznych High Gloss obejmuje wykończenia o wysokim połysku. Laminaty gwarantują nowoczesny i elegancki wygląd. Nadają się do instalacji na powierzchniach takich jak ściany, armatura czy meble.

Technologia kleju 3M™ Comply™ umożliwia eliminację pęcherzyków powietrza, co znacznie upraszcza i przyspiesz proces aplikacji. Klej aktywowany przez docisk doskonale łączy się z podłożem, co zapewnia większą swobodę projektowania.

3M™ DI-NOC™ Metallic

Samoprzylepne wykończenia Metallic imitujące powierzchnie metalowe charakteryzują się najwyższą jakością i zapewniają niemal nieograniczoną wolność twórczą. Nadają się do instalacji na różnych podłożach.

Rodzina Advanced Metallic obejmuje: ME Metallic, CH Cross Hairline – wykończenia z wytłaczanym metalicznym wzorem szczotkowanej stali, MW-DG Design Glass – imitujące drewno (do powierzchni szklanych) oraz ME-DG Design Glass – imitujące metal (do powierzchni szklanych).

3M™ DI-NOC™ Metal

Rodzina 3M™ DI-NOC™ Metal zawiera samoprzylepne wykończenia architektoniczne imitujące powierzchnie metalowe: VM Vaporised Metallic, AE Abstract Earth – o wyglądzie i stylu naturalnych materiałów z metalicznymi refleksami, LE Leather – o autentycznym wyglądzie skóry, ME Metallic – przypominające w dotyku prawdziwy metal, HG High Gloss – o wysokim połysku, RT Rust – o wyglądzie, fakturze i kolorze utlenionych metali, PA Plain Abstract – szereg prostych współczesnych metalicznych wykończeń, CH Cross Hairline – z wytłaczanym metalicznym wzorem szczotkowanej stali oraz odpornych na ścieranie MW-AR.

3M™ DI-NOC™ Solid Colour

Seria Solid Colour obejmuje samoprzylepne wykończenia w stonowanych lub żywych jednolitych kolorach. Wykończenia gwarantują ultranowoczesny i elegancki wygląd, zapewniając pożądany efekt w przystępnej cenie. Nadają się do instalacji na różnych powierzchniach, między innymi na ścianach, armaturze i meblach.

Technologia kleju 3M™ Comply™ eliminuje pęcherzyki powietrza, przyspieszając i upraszczając tym samym proces aplikacji. Klej aktywowany przez docisk łączy się z różnymi powierzchniami, co zapewnia większą swobodę projektowania.

3M™ DI-NOC™ Special

3M™ DI-NOC™ Special zawiera trwałe samoprzylepne laminaty imitujące naturalne materiały takie jak drewno, kamień, metal, tkanina czy skóra, zapewniając większą swobodę twórczą w dekoracji wnętrz. Rodzina 3M™ DI-NOC™ Special obejmuje: LZ Abstract, AE Abstract Earth, FA Fabric, CA. Wykończenia są łatwe w utrzymaniu czystości, a w przypadku zarysowań lub uszkodzeń łatwe w naprawie.

Technologia kleju 3M™ Comply™ umożliwia szybką i łatwą instalację. Klej aktywowany przez docisk doskonale łączy się z podłożami różnego typu.

3M™ DI-NOC™ Stone / Concrete / Mortar

3M™ DI-NOC™ Stone / Concrete / Mortar zawiera wykończenia architektoniczne, które mają przypominać z wyglądu i dotyku materiały takie jak kamień, żwir, piaskowiec, marmur, beton czy tynk przemysłowy.

ST Stone obejmuje wykończenia imitujące różnorodne wzory naturalnych kamieni. AE Abstract Earth to wygląd i styl naturalnych materiałów z metalicznymi refleksami. CN Concrete obejmuje wykończenia o wyglądzie i fakturze prawdziwego betonu.

3M™ DI-NOC™
Stucco / Terracotta / Ceramic

Seria Stucco / Terracotta / Ceramic zawiera wykończenia architektoniczne, które mają przypominać z wyglądu i w dotyku naturalne materiały takie jak stiuk, terakota, ceramika, cement, tynk przemysłowy, kamień, marmur,  żwir i piaskowiec. Nadają się do instalacji między innymi na ścianach, armaturze i meblach.

Zastosowana technologia kleju 3M™ Comply™ doskonale eliminuje pęcherzyki, upraszczając i przyspieszając proces aplikacji.

3M™ DI-NOC™ Textile

Seria Textile zawiera samoprzylepne wykończenia, które mają przypominać z wyglądu i w dotyku naturalne materiały tekstylne. NU Linia Nuno obejmuje wykończenia o wyglądzie i fakturze naturalnej tkaniny z nowoczesnym, metalicznym połyskiem. AE Abstract Earth to wygląd i styl naturalnych materiałów z metalicznymi refleksami. SU Linia Suede to produkty z wyglądu i w dotyku przypominające prawdziwy zamsz.

3M™ DI-NOC™ Woods

Rodzina Woods zawiera najwyższej jakości innowacyjne wykończenia architektoniczne do renowacji wnętrz, które mają imitować drewno zarówno z wyglądu, jak i w dotyku. Mogą być instalowane na różnych powierzchniach, w tym na ścianach, armaturze i meblach.

Technologia kleju 3M™ Comply™ eliminuje pęcherzyki powietrza, co upraszcza i znacznie przyspiesza aplikację.

Aslan SC 123 SparkleColour

Aslan SC 123 SparkleColour to samoprzylepna folia dekoracyjna z brokatową powierzchnią, zapewniająca spektakularne efekty w dekoracjach wnętrz. Folia na swojej powierzchni posiada kolorowe drobinki poliestrowego brokatu, który daje niesamowity efekt błyszczenia. Produkt dedykowany jest do aplikacji na gładkich powierzchniach w tym na szkle (efekt kolorystyczny będzie jedynie nieznacznie obniżony na odwrocie).

Aslan SE ColourShift

Aslan SE ColourShift to samoprzylepne folie dichroiczne z atrakcyjnymi efektami kolorystycznymi, które nadają szkłu wyjątkowy efekt dekoracyjny. Charakteryzuje je płynna zmiana koloru zależna od kąta patrzenia i oświetlenia. Folie przeznaczone są do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz, w kawałkach lub w całości na dużych płaskich powierzchniach, takich jak szklane witryny sklepowe, pleksi, ekspozytory POP / POS itp.

Aslan SE MirrorEffect

Aslan SE 75 / 76 MirrorEffect to najwyższej jakości odporne na zarysowania folie samoprzylepne, które pozwalają uzyskać błyszczący efekt lustra (srebrny lub złoty) identyczny po obu stronach (na przeźroczystych powierzchniach). Folia naklejona na płaską powierzchnię zapewnia krystalicznie czyste odbicie, sprawiając, że pomieszczenia wydają się większe i jaśniejsze niż są w rzeczywistości.

Avery Dennison
Organoid Natural Surfaces

Avery Dennison Organoid Natural Surfaces to materiały dekoracyjne (z warstwą samoprzylepną) wykonane ręcznie z naturalnych surowców. Produkty zapewniają spektakularne i niepowtarzalne, inspirowane naturą, możliwości projektowania wnętrz. Nadają się do aplikacji na powierzchniach takich jak ściany (gładkie lub z delikatną teksturą, pomalowane lub nie), beton, płyty meblowe czy szkło.

Avery Dennison SQUID

Avery Dennison Squid to półprzeźroczysta tkanina, która przypomina samoprzylepną roletę. Przeznaczona do aplikacji na powierzchniach szklanych pozwala widzieć, co dzieje się na zewnątrz, ograniczając jednocześnie przenikanie promieni słonecznych do wnętrza. Tkanina nadaje się do zadruku, co daje projektantom nowe możliwości projektowe, handlowe i marketingowe.

Neschen EasyStyle

Neschen easySTYLE to odporna na zarysowania folia przeznaczona do szybkiej aplikacji na wszystkie powierzchnie płaskie, która pozwala na szybką zmianę aranzacji wnętrz sklepów, hoteli, restauracji i ścian stoisk wystawienniczych. Technologia kanałów powietrznych umożliwia bezproblemową aplikację i łatwe usuwanie uwięzionego powietrza, gwarantując gładkie wykończenie bez pęcherzyków powietrznych.