Showroom & DemoVan

Showroom & DemoVan

Showroom EasyDecor to pierwsze centrum demonstracyjne firmy Integart dedykowane dekoracjom wnętrz, które mieści się w Krępicach k. Wrocławia. To kreatywna przestrzeń zaprojektowana i wyposażona w starannie wybrane innowacyjne produkty Decor&Design, segmentu Premium, zebrane pod wspólną marką EASYDECOR. Produkty te zapewnią projektantom i architektom, a także indywidualnym klientom, nieograniczone wprost możliwości tworzenia każdego rodzaju przestrzeni w sposób oszczędny i zrównoważony.

Nasz Showroom to świetne miejsce do pracy i spotkań dla architektów i projektantów, biur projektowych. Tutaj można zapoznać się nie tylko z ofertą produktów, ale również dowiedzieć się więcej na temat nowych technologii i innowacji, odbyć szkolenie lub spotkać się z naszymi ekspertami. Można zobaczyć, poczuć i dotknąć każdej struktury czy produktu.

Jesteśmy otwarci przez pięć dni w tygodniu od 8:00 do 16:00 … i dłużej.

Wszystkim Gościom w przestrzeni naszego Showroomu możemy zagwarantować:

  • wyjątkową atmosferę – zadbamy o przyjacielskie relacje, klimat, oferujemy przestrzeń sprzyjającą twórczej pracy,
  • wsparcie – oferujemy pomoc i swoje doświadczenie w realizacji wizji tych, którzy projektują piękne wnętrza,
  • narzędzia do pracy – własnej oraz z Klientami, przygotowane i opracowane na najwyższym poziomie przez naszych ekspertów,
  • produkty najlepszych sprawdzonych, globalnych marek.

Dodatkowo jesteśmy wyposażeni w Mobilne Centrum prezentacyjne – Showroom – DemoVan. Jesteśmy gotowi przyjechać w dowolne miejsce na mapie Polski i spotkać się w szerszym gronie z projektantami, architektami czy inwestorami, zrobić szkolenie lub prezentację.

Wystarczy, że do nas napiszecie lub zadzwonicie. A jeśli jesteście zdecydowani można umówić spotkanie z nami z pomocą dostępnego na naszych stronach – Kalendarza Spotkań.