Laminatowe Summer Sales

WYJĄTKOWA OKAZJA – Laminatowe! Summer Sales

mailing (1138 x 408 px) (330 x 43 px) (34)

Ciesz się rozwiązaniem, które wniesie design i najnowsze trendy do Twoich wnętrz!

Znajdź wybrane wzornictwo z promocyjnej kolekcji 3M™ DI-NOC™ i zamów.

Największe korzyści i zalety laminatów w skrócie


KOLEKCJA – Inspirowane naturą DREWNA

Ponadczasowe aranżacje wnętrz wyróżniają się tym, że pozostają atrakcyjne i funkcjonalne przez lata, niezależnie od ewoluujących trendów. Kluczowym elementem, który przyczynia się do uzyskania takiego efektu, jest drewno. Jego naturalne piękno, ciepło oraz trwałość czynią je idealnym materiałem do zastosowania w różnorodnych stylach i przestrzeniach.

Przygotowaliśmy 18 wyjątkowych dekorów w cenach z rabatem 30%. Zobacz przygotowaną ofertę.

Zainspiruj się! Zobacz metamorfozy z użyciem laminatów architektonicznych 3M™ DI-NOC™.  Kliknij tutaj.


KOLEKCJA – Idealnie gładkie JEDNOLITE KOLORY

Pastelowe odcienie dodają subtelności wnętrzom nie tylko w sezonie wiosennym. Dzięki swojej wszechstronności, pastele z kolekcji Solid Color wprowadzają do pomieszczeń atmosferę spokoju i relaksu, łącząc wiosenne nastroje z najświeższymi trendami w aranżacji. Świetne rozwiązanie w aranżacji wnętrz dedykowanych dla dzieci – przedszkola, sale zabaw, czy w aranżacji wnętrz obiektów medycznych, szpitalach, gabinetach, salonach kosmetycznych i wielu innych gdzie ideą koncepcji projektowej, i nie tylko, jest spokój, relaks czy szeroko rozumiany wellness & mindfulness.   

Wybraliśmy 8 urokliwych dekorów, do kupienia z rabatem 30%. Zobacz przygotowaną ofertę.

Zainspiruj się! Sprawdź jak dzięki laminatom architektonicznym 3M™ DI-NOC™ Solid Color szybko, sprawnie i efektownie odmienisz swoje wnętrza. Kliknij tutaj.


KOLEKCJA – Nowoczesny EFEKT SPECJALNY

Laminaty metaliczne, rustykalne, drapane czy przecierane przynoszą spektakularne efekty w projektowaniu wnętrz dzięki swoim unikalnym właściwościom. Te innowacyjne produkty oferują wygląd i teksturę nie tylko metalu, co pozwala na stworzenie nowoczesnych i eleganckich przestrzeni z dodatkiem industrialnego charakteru. Materiały metaliczne są  idealnym rozwiązaniem do intensywnie użytkowanych miejsc, takich jak hotele, biura czy handel detaliczny.

Blisko 17 wyjątkowych dekorów, teraz w atrakcyjnych cenach -30%. Zobacz przygotowaną ofertę.

Zainspiruj się! Sprawdź jak metaliczne laminaty architektoniczne 3M™ DI-NOC™ idealnie sprawdzą się w rewitalizacji przestrzeni, np. wind. Kliknij tutaj.


KOLEKCJA – Niezwykle trwałe KAMIENIE NATURALNE

Kamienie naturalne od dawna znajdują zastosowanie w dekoracji i robią niesamowite wrażenie w każdym wnętrzu. Ich różnorodność  – kolorów, wzorów i faktur pozwala na tworzenie licznych unikalnych aranżacji. Najbardziej doceniane są za ich niezwykłą trwałość i odporność, które nie muszą być dosłownie…wykute w kamieniu!  Laminaty architektoniczne z kolekcji Kamienie naturalne mogą zachować swój urok przez długie lata.

Tylko 8 niepowtarzalnych dekorów, w specjalnych cenach -30%. Zobacz przygotowaną ofertę.


Nasz zespół ekspertów marki EasyDecor jest do Państwa dyspozycji

arch. Dominika Wilczyńska
Business Development Manager
e-mail: dominika.wilczynska@integart.com.pl
tel.: +48 609 002 543

Norbert Grzyb
Business Development Manager
e-mail: norbert.grzyb@integart.com.pl
tel.: +48 607 109 302

Monika Bandura
Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: bandura@integart.com.pl
tel.: +48 601 521 035